Data: 24 stycznia 2019 Kategoria: Uroda
Krótkie fryzury w kolorze intensywnego blondu

Krótkie fryzury w kolorze intensywnego blondu

Krótkie fryzury w stylu pixie, asymetryczne grzywki i irokezy królują wśród damskich strzyżeń. Jeżeli należysz do grona kobiet, które uwielbiają odważne stylizacje i nie boją się zabawy kolorem, z pewnością docenisz ich moc. Zainspiruj się na lato i wybierz idealną fryzurę, która podkreśli twoją osobowość!

Intensywny blond dla Pań w każdym wieku

Krótkie fryzury to doskonała propozycja dla dojrzałych pań, które szukają szybkiego i efektownego sposobu na odmłodzenie. Kobiety w średnim wieku często decydują się na awangardowe strzyżenie. Absolutnym hitem są fryzury o lekko wystrzępionych końcach, odrobinę dłuższe na karku. Aby uwydatnić wrażenie kontrolowanego chaosu na głowie, fryzjerzy bardzo często proponują radykalną koloryzację. Prym wiodą intensywny blond oraz rudości, chociaż wiele pań idzie o krok dalej i dobiera niestandardowe kolory, takie jak czerwienie czy fiolety. Czerń powoli odchodzi do lamusa.
Uwaga! Jeżeli masz już krótkie włosy i chciałabyś poeksperymentować z kolorami, skorzystaj z produktów do półtrwałej koloryzacji, np. pigmentu do koloryzacji Matrix Color Graphics.

Artystyczne fryzury dają ogromne możliwości stylizacyjne i w żaden sposób nie ograniczają ich posiadaczek. W zależności od potrzeb można je natapirować, wystylizować z zachowaniem zasady kontrolowanego chaosu czy elegancko spiąć. Krótkie włosy utrzymane w jasnych odcieniach stają się podstawowym elementem codziennej stylizacji i na nowo tworzą nasz wizerunek.

Krótka fryzura – nie dla każdego?

Krótkie włosy to sprzymierzeniec kobiet, które zmagają się z problemem słabych i rzadkich kosmyków. Jeżeli twoja fryzura sprawia wrażenie przerzedzonej, a włosy wyglądają na matowe i niezdrowe, zastanów się nad radykalnym cięciem i koloryzacją. Pamiętaj, że długie fryzury podkreślają zniszczoną strukturę włosów!

Najlepszym wyborem dla pań, które nie mogą poszczycić się bujną czupryną, jest krótka, wystopniowana fryzura, która optycznie zagęści i nada objętości włosom. A kiedy już zetniesz włosy, nie zapomnij o koloryzacji. Aby zaoszczędzić czas i pieniądze, możesz wykonać ją samodzielnie przy użyciu kremu koloryzującego w odcieniu jasny intensywny blond od L’Oreal Paris. Farba Excellence Créme może być stosowana nawet na przerzedzone włosy. W jej składzie znajdują się substancje odżywcze, które dogłębnie nawilżają i regenerują kosmyki. W przeciwieństwie do standardowych farb, kremy koloryzujące nie wysuszają skóry głowy i nie niszczą struktury włosa, dlatego mogą być stosowane przez kobiety o włosach łamliwych i skłonnych do wypadania.

Intensywny blond – odejmij sobie kilkanaście lat!

Masz gęste i bujne pukle, ale marzysz o odświeżeniu wizerunku? Opinie, jakoby krótkie włosy odbierały kobiecość, można włożyć między bajki! Radykalne strzyżenie przyniesie same korzyści! Krótkie i gęste włosy fenomenalnie wysmuklą rysy twarzy i odejmą ci lat. Intensywny blond w połączeniu ze swobodnie opadającymi kosmykami sprawia, że twarz staje się bardziej subtelna i dziewczęca.

Jeżeli nigdy wcześniej nie miałaś krótkich włosów, nie bój się podjąć ryzyka i sprawdź, jak będziesz wyglądała w ekstrawaganckiej, asymetrycznej fryzurze. Skorzystaj z darmowych programów do wizualizacji cięć fryzjerskich, które pomogą ci dobrać najlepsze cięcie i upewnią, że decyzja o skróceniu włosów jest słuszna. Zmiany to część życia, nie bój się podejmować radykalnych kroków. Być może odkryjesz swój styl i nie zechcesz wrócić do dawnego looku?

Materiał Partnera