Data: 12 maja 2016 Kategoria: Uroda
botoks na wlosy

Botoks na włosy – zastrzyk witalności

Doskonale znasz kurację, jaką jest botoks na włosy i zachwycasz się jej działaniem? Przeczytaj, co zyskały Twoje włosy dzięki niej. A może nie masz pojęcia, czym jest botoks na włosy i zastanawiasz się, czy można w ogóle wykonać taki zabieg na włosach? Musisz koniecznie nadrobić zaległości!

Botoks, jako terapia antyzmarszczkowa, jest znany niemal każdemu. Ostatnio coraz częściej robi się głośno o botoksie włosów! Czy to możliwe? Jakie zalety ma taki zabieg, czy jest bezpieczny i na czym polega – na wszystkie pytania odpowiadamy poniżej.

Botoks jako zachwycająca regeneracja

Jest wiele czynników, które na co dzień niszczą nasze włosy – to nieuchronne. Zniszczenia na skutek farbowania włosów, szkodliwe substancje z otoczenia i ukryte w składzie kosmetyków, zabiegi termiczne to tylko niektóre z zagrożeń. Specjaliści przychodzą z ratunkiem i oferują zabieg botoksu jako regenerację zniszczonych włosów, odbudowę od wewnątrz i odzyskanie zachwycającego wyglądu.

Na czym polega botoks włosów?

Zabieg wykonuje się w kilku etapach i można go powtarzać kilkakrotnie w celu uzyskania lepszych i bardziej widocznych efektów. Cała terapia opiera się na dostarczeniu włosów dodatkowego budulca, odżywienia ich, nawilżenia i wzmocnienia. Zabieg wykonuje się za pomocą specjalnych kosmetyków.

Pierwszym etapem jest umycie włosów profesjonalnym szamponem, który ma za zadanie dokładnie obmyć włosy z zanieczyszczeń i przygotować je do dalszych zabiegów. Podczas mycia otwierają się łuski włosów, dzięki czemu używane następnie produkty dogłębnie wchłoną się w ich strukturę. Takim zastrzykiem witamin są serum i maska, które wypełniają zniszczone przestrzenie i je wzmacniają.

Substancje, które wprowadza się we włosy to olej arganowy, keratyna, kolagen i kwas hialuronowy. W jednym zestawieniu są istną bombą witaminową.

Efekty botoksu

Rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Można go powtórzyć, aby wzmocnić efekty oraz przez dłuższy czas utrzymać włosy w stanie dogłębnego nawilżenia. Widoczne rezultaty utrzymują się przez około 3 miesiące.

Wybierz się do fryzjera i zapytaj o botoks!