Data: 31 października 2017 Kategoria: Porady medyczne

Podajniki do jednorazowych rękawiczek. Higieniczne dozowanie w gabinecie medycznym

Prostota użytkowania

Rękawiczki jednorazowe – jak sama nazwa wyraźnie wskazuje – służą do pojedynczego wykorzystania. Po zużyciu tracą swoją wartość funkcjonalną, zatem nie istnieje potrzeba ich ponownego wkładania do schowka. Podajniki są pomyślane w taki właśnie sposób – nie tyle przechowują, co dozują rękawiczki, pozwalając na ich szybkie wyciągnięcie jednym ruchem ręki (podobnie jak czynimy to na co dzień z chusteczkami higienicznymi). Raz wyjętej rękawiczki nie wkładamy ponownie (wymianie podlegają jedynie całe kartony). Dzięki temu, wnętrze podajnika jest dodatkowo chronione przed rozmaitymi bakteriami i zarazkami.

Poręczność rozwiązania

Podajnik jest niezwykle poręczny. Nie przytłacza gabarytami, a jednocześnie mieści całe opakowanie rękawiczek. Oznacza to, że możemy z niego korzystać do momentu wyczerpania się zapasów, a więc dość długo (standardowo rękawiczki są pakowane w kartony po 100 lub 200 sztuk). Obudowę da się powiesić na ścianie (w zestawie znajdują się specjalne śrubki) bądź zwyczajnie postawić – np. na blacie stołu. Podgumowane nóżki sprawiają, że podajnik zachowuje stabilność. Modelami wyposażonymi w tego typu udogodnienia dysponuje firma Aseopaper z Tarnowskich Gór, importer i dystrybutor wielu środków higienicznych.

Solidność wykonania

Profesjonalne podajniki do rękawiczek jednorazowych są wykonywane z najlepszych jakościowo materiałów – m.in. ze specjalnego tworzywa ABS, szeroko wykorzystywanego w produkcji elementów wyposażenia do zastosowań medycznych. Obudowa jest bardzo prosta w czyszczeniu, nie gromadzi się na niej nadmierny brud i inne szkodliwe zanieczyszczenia. Nie może zatem dziwić, że podajnik do rękawiczek to absolutny bestseller – nie tylko w placówkach medycznych, ale też w laboratoriach, salonach kosmetycznych, zakładach fryzjerskich czy punktach z gastronomią. Taki zakup to gwarancja satysfakcji użytkowania.

Materiał Partnera