Data: 8 stycznia 2017 Kategoria: Pielęgnacja ciała i SPA

Pigmenty Biotouch

O skuteczności i trwałości makijażu permanentnego decyduje przede wszystkim jakość wykorzystywanych do wykonania zabiegu pigmentów. Jednymi z najbardziej cenionych na świecie są pigmenty wytwarzane przez amerykańską firmę Biotouch Inc. Wyroby tej firmy są stosowane w około 40 krajach na całym świecie. Teraz są dostępne również w Polsce.

Rewolucyjne pigmenty z USA

Firma Biotouch Inc. jest jednym ze światowych liderów w produkcji najwyższej jakości pigmentów wykorzystywanych do wykonywania zabiegów makijażu permanentnego, kamuflażu, korekt oraz zabiegów paramedycznych. Firma ta działa na rynku już od niemal 30 lat. Posiada własne laboratoria w Kalifornii, w których produkowane przez nią pigmenty przed wypuszczeniem na rynek, przechodzą bardzo rygorystyczne testy oraz badania, wszystko po to, żeby klienci mogli korzystać z wysokiej jakości produktów.

Paleta barw pigmentów Biotouch obejmuje ponad 30 kolorów, które można w dowolny sposób ze sobą mieszać, w celu uzyskania zaplanowanego efektu.

Pigmenty Biotouch Pure

Biotouch wypuściła na rynek także specjalną linię pigmentów, przeznaczonych na rynek europejski. Linia Biotouch Pure, bo o niej mowa, spełnia wszystkie restrykcyjne normy bezpieczeństwa Unii Europejskiej. Ich unikalny skład powoduje, że pigmenty te są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, nie powodują u pacjentów reakcji alergicznych oraz pozwalają uzyskać trwałe i nasycone kolory, które są doskonale tolerowane przez każdy rodzaj skóry. Pigmenty składają się wyłącznie ze składników organicznych, które są doskonale tolerowane przez organizm człowieka, oraz z gliceryny, która zawarta w barwnikach sprawia, że poddany mikropigmentacji fragment skóry jest w trakcie zabiegu dodatkowo nawilżany. Dzięki temu skóra w trakcie procesu gojenia się nie złuszcza i nie traci koloru, natomiast sam pigment się nie wysusza.

W celu zachowania maksymalnej sterylności oraz zapewnienia całkowitego bezpieczeństwa wykonywanym z ich użyciem zabiegów, pigmenty pakowane są w niewielkich, 3 ml buteleczkach. Każde opakowanie pigmentu zawiera 6 takich buteleczek (w sumie 18 ml).

Biotouch wyłącznie w renomowanych salonach

Wyłącznym dystrybutorem pigmentów Biotouch na rynek polski jest Perfect Glamour Marzena Kotowska we Wrocławiu. Dzięki swoim licznym walorom oraz ogromnej popularności, pigmenty Biotouch Pure są obecnie najczęściej podrabianymi ze wszystkich obecnych na rynku barwników, dlatego tak ważne jest, aby decydując się na zabieg z ich użyciem, korzystać wyłącznie z usług renomowanych gabinetów kosmetycznych. W Perfect Glamour, oprócz poddania się zabiegom, można również przejść profesjonalne szkolenia wszystkich stopni zaawansowania  ze stosowania pigmentów Biotouch łącznie ze szkoleniem Paramedycznym i Trenerskim, a także kupić pigmenty.

Materiał Partnera