Data: 4 sierpnia 2016 Kategoria: Pielęgnacja ciała i SPA
spa

Czy do spa można jechać z dziećmi?

Oferty ośrodków Spa są bardzo szerokie. Każdy może znaleźć coś dla siebie i nie ma różnicy czy przyjedzie sam, z partnerem czy z całą rodziną. Dzieci również mogą poczuć przyjemność z odpoczynku i relaksu, które są głównym celem pobytu w Spa. Specjalnie dla nich właściciele ośrodków przygotowują specjalną ofertę zapewniającą bezpieczne warunki podczas wszystkich zabiegów.

Zalety wypoczynku w ośrodku Spa

Obecnie wiele ośrodków łączy w sobie hotelowy wypoczynek i strefę Spa, dzięki czemu przyjemny urlop można spędzić o każdej porze roku. Warto jednak pomyśleć o odpoczynku w szczególnym klimacie np. Morza Bałtyckiego lub pięknych jezior mazurskich – podkreśla właściciel ośrodka wypoczynkowego Zalesie Mazury Active Spa, położonego w czystej ekologicznej strefie z prywatną plażą nad mazurskim jeziorem Orzyc Wielki niedaleko Olsztyna. Atrakcyjna lokalizacje zawsze umożliwia różnorodność spędzenia wolnego czasu, w którym jest miejsce na prywatne zabiegi, zabawy z dziećmi oraz spokojny odpoczynek w leśnej ciszy lub nad jeziorem. Takie klimaty bardzo dobrze oddziaływują na nasz organizm i pozwalają na zrzucenie stresu, który gromadzi się podczas wykonywania wielu codziennych czynności.

Jakie atrakcje czekają na dzieci w ośrodku Spa?

Aby umilić sobie pobyt w Spa, warto pojechać tam wspólnie z dziećmi. Nawet jeśli dzieci nie będą miały ochoty skorzystać ze specjalnych masaży, infrastruktura ośrodka pozwala na wiele innych ciekawych aktywności z udziałem naszych pociech.

Propozycje Rodzinnych Pakietów Wypoczynkowych oferuje ośrodek Zalesie Mazury Active Spa. Ich program jest ułożony tak, aby zarówno rodzice, jak i dzieci mogli sobie zorganizować czas wybierając najbardziej dogodne dla nich trakcji. Dla dzieci przygotowano ich cały zestaw. Znajdują się wśród nich m.in.:

  • baseny rekreacyjne,
  • specjalna biblioteka,
  • mini dyskoteki z animatorami,
  • teatrzyk kukiełkowy,
  • mini zoo,
  • place zabaw pod chmurką,
  • warsztaty plastyczne,
  • wypożyczalnia gier planszowych.

To tylko niektóre z zajęć, jakie dzieci mają do wyboru podczas weekendowego, tygodniowego, a nawet 14-dniowego pobytu w Zalesiu – najbardziej rodzinnego miejsca na Mazurach.

Materiał Partnera