Data: 15 czerwca 2016 Kategoria: Okulistyka i optyka
alcon-polska

Alcon Polska: w trosce o lepszy wzrok

Dobry wzrok to fundament komfortowego życia. Alcon Polska to doświadczony ekspert znany w branży okulistycznej na całym świecie. Innowacyjny sprzęt okulistyczny, leki oraz soczewki kontaktowe pomagają widzieć więcej i lepiej setkom tysięcy pacjentów – także w Polsce.

Alcon to jeden z największych i najważniejszych na świecie producentów rozwiązań z dziedziny okulistyki. Stoi za nami ponad 60 lat doświadczenia i zaawansowana technologia, oparta o największe innowacje ze świata medycyny. To dzięki połączeniu unikalnego spojrzenia na okulistykę i poprawę widzenia Pacjentów oraz stałego poszukiwania nowych rozwiązań oferujemy tak szeroką gamę produktów, które pozwalają widzieć lepiej.

Alcon Polska: produkty okulistyczne i medyczne z najwyższej półki

W trosce o wzrok Pacjentów przygotowaliśmy bogatą gamę produktów – zarówno z myślą o okulistach i optometrystach, jak i użytkownikach docelowych. Nasza oferta to trzy podstawowe grupy rozwiązań:

  • sprzęt okulistyczny przeznaczony do wykonywania operacji i zabiegów – włączając w to m.in. lasery refrakcyjne czy refrakcyjne soczewki wewnątrzgałkowe. To innowacyjne urządzenia, które pozwalają okulistom zatroszczyć się o wzrok pacjentów z dużą precyzją – efektywnie walcząc z zaćmą czy wadami wzroku, w tym z astygmatyzmem;
  • leki okulistyczne – w tym farmaceutyki dedykowane pacjentom z podwyższonym ciśnieniem śródgałkowym, czy przeciwzapalne – pozwalające radzić sobie z infekcjami bakteryjnymi czy wspomagające leczenie pooperacyjne. Nasze krople do oczu są cenione przez okulistów na całym świecie,
  • soczewki kontaktowe – Alcon, po połączeniu z CIBA VISION, stał się jednym z największych producentów szkieł kontaktowych oraz akcesoriów do szkieł kontaktowych na świecie. W naszym portfolio znajdują się zarówno soczewki 1-dniowe, jak i tygodniowe czy miesięczne, a także zmieniające kolor tęczówki. Na Pacjentów czeka też cała linia produktów pielęgnacyjnych do soczewek – w tym płyny do soczewek czy krople do oczu radzące sobie z suchością i dyskomfortem.

Innowacja i doświadczenie, którym można zaufać

Naszym działaniom przyświeca jeden cel: dostarczenie innowacyjnych produktów, które umożliwiając lepsze widzenie, poprawiają jakość życia. Ponad 60-letnie doświadczenie na rynkach całego świata udowodniło, że jesteśmy odpowiedzialnym i rzetelnym producentem, który na poprawę jakości widzenia patrzy z perspektywy innej niż wszyscy. Właśnie dlatego, współpracę z nami wybierają najlepsi.

Współpracujemy m.in. z gabinetami i klinikami okulistycznymi, a także z salonami optycznymi – oferując sprzęt i akcesoria, które gwarantują profesjonalną i komfortową dla Pacjenta opiekę okulistyczną.

Jeśli są Państwo zainteresowani innowacyjnymi instrumentami okulistycznymi, kompleksowymi lekami czy soczewkami kontaktowymi i akcesoriami – zachęcamy do kontaktu. Doradcy Alcon Polska z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą dobrać ofertę do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Materiał Partnera