Data: 29 października 2018 Kategoria: Medycyna estetyczna
punkt G

Punkt G u kobiety – czy można go powiększyć?

O punkcie G krążą już legendy. Mówi się, że jest to najbardziej erogenny punkt w ciele kobiety. To właśnie dzięki niemu możliwe jest osiągnięcie pełnego orgazmu i przeżycie bardzo intensywnych doznań. Nic więc dziwnego, że nowoczesna ginekologia estetyczna zdążyła wykształcić zabieg, za sprawą którego możliwe jest powiększenie punktu G.

Matka Natura czasami nie jest sprawiedliwa. A zwłaszcza, jeśli chodzi o predyspozycje wszystkich kobiet do odczuwania dużej przyjemności podczas stosunku seksualnego. Niektóre z nas mają bardziej unerwione ścianki pochwy, dzięki czemu doznają lepszych wrażeń podczas stosunku. Inne natomiast, aby przeżyć orgazm, muszą liczyć na wydajność swojego punktu G.

Punkt G – najkrócej mówiąc – jest zgrubieniem na ściance pochwy, dzięki któremu możliwe jest przeżycie mocnego orgazmu. Niestety jak to w życiu bywa – punkt G z wiekiem zmniejsza się, przez co osiągnięcie pełnych doznań seksualnych staje się coraz trudniejsze. Nic jednak nie jest stracone!

Dzięki rewolucyjnej metodzie wykorzystywanej przez nowoczesną ginekologię estetyczną możliwe jest powiększenie punktu G i jednoczesne zapewnienie sobie lepszych wrażeń seksualnych.

2.jpg

Metoda Desirial – niechirurgiczne powiększenie punktu G

Aby w bezpieczny i mało inwazyjny sposób poprawić swoje życie łóżkowe, wystarczy udać się do dobrej kliniki ginekologicznej i zdecydować się na wykonanie zabiegu przy użyciu nowoczesnej metody Desirial. Należy ona do metod niechirurgicznych, bazuje na preparacie wstrzykiwanym w miejsca, które chcielibyśmy odmienić.

Technologia Desirial polega na podaniu specjalnego preparatu w tkankę podskórną warg sromowych. To właśnie on sprawi, że nasza skóra zwiększy swoją objętość, będzie lepiej wypełniona i wymodelowana, mniej pomarszczona, a przy okazji odpowiednio nawilżona nawet w głębszych warstwach. W naszym przypadku będzie jednak interesował nas głównie punkt G.

Za sprawą Desirial możliwe jest powiększenie tegoż punktu i zwiększenie jego objętości. Można sobie wyobrazić, o ile łatwiejsze będzie dotarcie do niego podczas stosunku i stymulowanie go przez partnera. A to wszystko, byśmy mogły dłużej cieszyć się młodością i przyjemnością ze współżycia.

Materiał Partnera