Data: 2 sierpnia 2016 Kategoria: Medycyna estetyczna, Uroda
makijaz permanentny ust

Makijaż permanentny ust – dlaczego warto?

Wyobraź sobie: wstajesz rano, idziesz do łazienki, spoglądasz w lustro i co widzisz? Widzisz piękną kobietę w subtelnym, idealnie podkreślającym urodę makijażu! Z uśmiechem przygotowujesz się do nowego dnia. Nie tracisz czasu na make up – przecież już go masz. Wieczorem zabiegi demakijażowe ograniczasz do minimum. Twój makijaż permanentny to Twoja druga skóra, a Twoje usta są zawsze idealne.

Szybki zabieg – długotrwały efekt

Ile czasu będziesz cieszyć się soczystą barwą i pełnymi wargami? To zależy od tego, jaka jest Twoja skóra, ale co do zasady jest to kilka lat (ok. 2–3 lata). Z czasem kolor traci nieco intensywność, jest to jednak normalne i powinno być brane pod uwagę przy doborze odpowiedniego odcienia. Skóra przetłuszczająca się utrzymuje pigment krócej niż normalna czy sucha. Panie z ostatnim typem cery mogą cieszyć się makijażem permanentnym nawet do 5 lat!

Czas zabiegu jest niewspółmiernie krótki do tego okresu. W dobrym salonie kosmetycznym, który korzysta z najnowocześniejszych technologii (jak np. trójigłowa maszynka, która skraca czas zabiegu, czyni go mniej bolesnym oraz powoduje mniejsze podrażnienia) można spędzić kwadrans, a po jego upływie wyjść z pożądanym kształtem i kolorem warg. Zabieg nie jest do końca bezbolesny, jednak to zależy od indywidualnego progu bólu. W profesjonalnym salonie, np. w takim, który możemy znaleźć na stronie www.brwi.com.pl, obsługa dołoży wszelkich starań, aby komfort podczas zabiegu był jak największy.

Pewność w każdej sytuacji

Makijaż permanentny ust oznacza, że w każdej sytuacji będziesz wyglądać doskonale. Zarówno w wieczorowej kreacji, jak i na basenie, Twoje usta będą dokładnie tak samo olśniewające. Ich kontur zawsze zostanie na swoim miejscu, a kolor pozostanie nienaruszony. Randka na basenie? Czemu nie!

Zastosowanie rekonstrukcyjne

Makijaż permanentny może znacząco podnieść jakość życia i samopoczucie osób, które z jakichś względów pozbawione są konturu ust lub jest on bardzo niewyraźny (np. z powodu wrodzonych wad, wypadków czy nawet wyjątkowo agresywnej opryszczki). Usta przyciągają wzrok, są wyznacznikiem urody i atrybutem seksualnym. Dlatego kobiety wkładają tyle energii w ich podkreślanie. Osoby z „usterkami” warg mogą czuć się niepewnie, eksponując wargi, a przecież usta to miejsce, których nie da się ukryć przed wzrokiem innych. Makijaż permanentny ust może pomóc pozbyć się kompleksów. Dobrze wykonany będzie nie do odróżnienia od naturalnych warg.

Dobrze wykonany makijaż permanentny ust to spełnienie skrytych marzeń każdej kobiety. Która z nas nie fantazjuje czasem o nieskazitelnym wyglądzie zawsze i bez wysiłku? Korzyści płynące z wykonania trwałego makijażu – dokonały wygląd, świetne samopoczucie, pewność siebie, oszczędzony czas – wynagradzają z nawiązką poświęcony czas i koszt zabiegu.

Materiał Partnera