Data: 7 kwietnia 2017 Kategoria: Zdrowy styl życia

Planujesz wycieczkę objazdową? Skorzystaj z wynajmu busa

Jeśli planujecie objazdową wycieczkę z rodziną lub przyjaciółmi, to powinniście rozważyć wynajem busa. Rozwiązanie to ma wiele zalet, które nie tylko pomoże wam zoptymalizować koszty wyjazdu, ale przede wszystkim da wam szansę na świetną zabawę i niezapomniane przeżycia.

Najważniejsze informacje

Busy to pojazdy, które plasuje się między autobusami, a samochodami osobowymi. Pod tym terminem tak naprawdę kryją się mikrobusy, czyli pojazdy niewielkich rozmiarów, przeznaczone do przewozu grupy 9 do 20 osób. Z ich użytkowaniem wiążą się pewne wymogi.

-Każdy pasażer busa musi mieć zapewnione miejsce siedzące, odpowiednią ilość miejsca na nogi oraz indywidualne pasy bezpieczeństwa. Co więcej, w busie może znajdować się dodatkowy bagażnik w tylnej części pojazdu lub bagażnik na dachu. Aby kierować busem posiadającym więcej, niż 10 miejsc, trzeba mieć specjalne uprawnienia – tłumaczy ekspert reprezentujący firmę przewozową Sprint Bus.

Mikrobusy dają swoim pasażerom komfort i bezpieczeństwo podróżowania, dlatego coraz więcej osób planujących wakacyjne wojaże decyduje się na ich wynajem.

Busem przez świat

Wynajęcie busa jest świetnym pomysłem na objazdową wycieczkę, zarówno po kraju, jak i poza jego granicami. Rozwiązanie to jest nie tylko opłacalne (pozwala na rozłożenie kosztów podróży między wszystkich uczestników wyjazdu), ale także niesie ze sobą wiele pozytywnych aspektów. Do największych zalet objazdowej wycieczki busem należą:

  • niezależność – posiadając własny pojazd na wakacjach, można dowolnie wybierać miejsca, które chce się zobaczyć, jedynym ograniczeniem jest czas urlopu,
  • integracja – podróżując jednym pojazdem ze wszystkimi uczestnikami wycieczki więcej czasu spędza się razem, co jest istotą wspólnych wyjazdów,
  • wygoda – busy są wygodniejsze od samochodów osobowych, dlatego łatwiej jest w nich znieść nawet długie podróże,
  • pojemny bagażnik – bagażniki w busach zazwyczaj pozwalają na załadowanie większej ilości bagaży, niż samochody osobowe.

Jak widać, wynajem busa na wycieczkę objazdową to świetna opcja dla większej rodziny lub grupy przyjaciół. Jeśli odpowiednio zaplanujecie trasę, wakacje z busem mogą okazać się najlepszymi w waszym życiu.

Materiał Partnera